Më mbaj mend (për 1 muaj)

Benson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Benjamin Lokaj
 • Vendlindja:
 • Pejë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Benson është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Nëntor 2019, Benson publikon videoklipin "Peja Si Texas"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Az-M

Jango Tonny

Big L

Don Pate

Tuzhi-G

Liil Craizy

Mad Boy

Brave-L

Alb-G

Real K

Tags: Benson, Benjamin Lokaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet