Beqa
Beqa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Beqa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Nëntor 2020, Beqa publikon videoklipin "Mekatare". Më datë 29 Janar 2021, Beqa publikon videoklipin "Zemer". Më datë 3 Dhjetor 2021, Beqa publikon videoklipin "Gurbet Me Mërzi". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Besnik Zikolli. Më datë 21 Janar 2022, Beqa publikon videoklipin "Shpirt Te Zi". Më datë 26 Maj 2022, Astrit Zikolli & Beqa publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0