Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beqir Gashi - N'festival M'thirri Drenica Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Qesh i vogel dhe u rrita jam tu ju tregu
N'festival mthirri drenica mu per te kendu 2

1
Un po vi nga dugagjini dhe i lumtur jam
Te kendoj per njat far trimi per heroin ton 2

2
Ishte trim luftoj pa ndal qe t'fitojm lirin
Fitimtar gjdo her ka dal bashk me shokt e tij 2

3
E nderoj atdheun e tij qe per liri u vra
Se harroj edhe kjo shoqni hero emrin ja dha 2

4
Ishte ky pra Xhevdet Doda sot jeton me ne
Dhe perher e kujton Kosova sa t'ket njerz n'ket dhe2


Ky tekst u dërgua nga Flamur Plakiqi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Beqir Gashi
Publikimi: 07/09/2010


Beqir Gashi - N'festival M'thirri Drenica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'festival M'thirri Drenica".
3. Video është e këngës "N'festival M'thirri Drenica", por nuk këndohet nga Beqir Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beqir Gashi:


Komente 0