TEKSTESHQIP

Beqir Gashi
Trimave Te Budakovës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trimave Te Budakovës" kënduar nga Beqir Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.