TEKSTESHQIP

Beqir Telaku
Bukuroshja Nga Shqipëria
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuroshja Nga Shqipëria" kënduar nga Beqir Telaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.