TEKSTESHQIP

Beqir Telaku
Potpuri 1 2015
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 2015" kënduar nga Beqir Telaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.