TEKSTESHQIP

Beqir Telaku
Isha Ne Vetmi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Isha Ne Vetmi" kënduar nga Beqir Telaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.