TEKSTESHQIP

Beqir Telaku
Ka Mbaru
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Mbaru" kënduar nga Beqir Telaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Korrik 2016, Beqir Telaku publikon videoklipin "Ka Mbaru".