Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Berat Demiri

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Berat Demiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Jeton dhe vepron ne Gjilan. Në vitin 2015, Berat Demiri publikon albumin "Live 2015"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2015 (2015)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gentian Gojani

Durim Malaj

Pleurat Lajçi

Faton Bajrami

Isen Selimi

Sajmir Misku

Hevzi Kumanova

Valmir Shala

Trim Jakupi

Merki Buduri

Tags: Berat Demiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet