Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Keqa

Nuk ka akoma asnjë votë

Berat Keqa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uki

Labb.1

Betim

Last Daddy

Luxhi

Tonchee

Black-Eagle

Steli

Blackjack

Sllimi

Tags: Berat Keqa


Komente mbi këtë artist