Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39
 • Emri i Vërtetë:
 • Berkan Ahmeti
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Berkan është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Nëntor 2005, Berkan merr pjesë në Nota Fest 2005 me këngën "Kujt Ti Them Zemer". Muziken e filloi në Shkup me këtë këngë. Atë vit fitoi këngëtari Valon Suma që njëkohësisht ishte dhe është shoku më i ngushtë i Berkanit sepse dhe në shkollë të mesme ishin në një klasë. Në Prill 2006, Berkan merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ekstravagante". Në Qershor 2006, Berkan merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "Kriza", e cila u shperblye me çmimi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMaraton (2007)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bertan Asllani

Ergys Shahu

Bruno Revolt

Joni Aliraj

Kelly

Shpat Deda

Luiz Ejlli

Lindon Berisha

Gëzim Gashi

Klejvis Saliaj

Tags: Berkan, Berkani, Berkan Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet