A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Berkan - Te Humba Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2009

2009-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


Sa here te kam lene tu prit
nuk kam ardh, s'jam paraqit
m'ke kerku, s'jam pergjigj
s'di pse une prej ty kam ik

REF:
vetem ti me doje mu
me duhej kohe per ta kuptu
tash kur une te deshiroj
tjeter kush te shijon

Sa here te kam lene tu prit
nuk kam ardh, s'jam paraqit
m'ke kerku, s'jam pergjigj
s'di pse une prej ty kam ik

REF:
vetem ti me doje mu
me duhej kohe per ta kuptu
tash kur une te deshiroj
tjeter kush te shijon

ma kthe kohen prape
te jem me ty perseri
ooou ouou
eshte e kote, eshte e vone
per kete deshire
te humba ty ouououou
perseri te humba ty ooooouuuu
perseri te humba ty
te humba ty... oooo
a je ooooo

tash kur une te deshiroj
tjeter kush te shijon
te humba ty
ououou jajajaaja .


Ky tekst u dërgua nga Mimoza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019