TEKSTESHQIP

Berkan
Të Lutem Shko
Lyrics

Hajt te lutem
mos thuj ka koh qe te kam prit
zerin nga ti kam merituar
eja shikom drejt ne sy
te verteten thuaj ti te lutem
mos me genjej
ti shpirt mua
shko nese gjen me mir
prej tash ti je e lir
shum fat te uroj fat ty
mbaje ne mend se kjo bot keshtu e ka
nje dit dhe ti do te qash
dhe ti do te vish ne radh
shko mos kerko me shko
ty me ste besoj
vetem dhimbje me dhurove mua
kot qdo gje ka qen kot
sme duhen me lot
qdo gje qe kam ber per ty ka qen e kot

DËRGOI: