TEKSTESHQIP

Berkan
Kam Frike
Lyrics

Kam frike qe te dua
Kam frike qe mendoj per ty
Kam frike qe t'mos kuptosh,
Sa fort te dua ty
Ke frike edhe ti,
edhe ket fort mir e di
Ke frike qe mos t'zbuloj,
Sa me do dhe ti
Kam frike nga vetja,
nga ti kam shume frike
Cdo ndodhe pa ty,
kam shume frike,
prej ty jo jo s'kam ku ik
Sy cel do vdes, kam shum frik,
kam frike nga vetja,
nga ti shume kam frike,
Cdo ndodhe pa ty, kam shume frike,
prej ty jo jo s'kam ku ik
Sy cel do vdes, kam shum frik,
kam frike nga vetja,
nga ti kam shume frike, kam frik.
Kam frike shum frik nga vetja,
kam frik shum frike nga ti,
Nje dite me perqafove,
ndonese s'tu afrova ty
Kam frike, kam shume frike
se me nuk do kemi frike,
Do harrojm se kush jemi
do ti kalojme krejt kufijte

Refreni (3 here)

DËRGOI: