Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bernie

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Hungari 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Bernie është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2019, Trinium, Deezy & Bernie publikojnë videoklipin "Nomadet". Muzika e këngës u punua nga Trinium. Videoklipi u prodhua nga kompania EGO Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

5kinny

THUG1

Flori ABG

Redrum

Fitim Bajra

ANI (RapBoy)

Andi AD

Princ1

Arjan Rrahmani

Flame (Flamur Selmani)

Tags: Bernie


Komente mbi këtë artist