Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Yaramaz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yaramaz".
3. Video është e këngës "Yaramaz", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Yaramaz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"İmkansiz"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00Bilemedin kıymet
bak yine koptu mu kıyamet
bundan böyle biz ayrı gayrı off
Kalbini de benden gelip alıver bir zahmet
bundan böyle hep ayrı gayrı

ref:
Aklı yolundan arızalıdan senden yar olmaz
Kalbi deli gönlü deli yaramaz kalmaz
ne yanına kar ne bir hünkâr olamaz yüreğin bana dar
şimdi yolun hep açık olsun mahşere kadar

Bilmedin kıymet
bak yine koptu mu kıyamet
bundan böyle biz ayrı gayrı off
Kalbini de benden gelip alıver bir zahmet
bundan böyle hep ayrı gayrı

2x ref:
Aklı yolundan arızalıdan senden yar olmaz
Kalbi deli gönlü deli yaramaz kalmaz
ne yanına kar ne bir hünkâr olamaz yüreğin bana dar
şimdi yolun hep açık olsun mahşere kadar


Ky tekst u dërgua nga  1990bertanasllani
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet