Official Video

Bertan Asllani - Ben Lazim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2017

2017-06-02T08:00:00

Orkestrimi:

Bertan AsllaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ben Lazim" kënduar nga Bertan Asllani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bertan Asllani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...