Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bes Kallaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  372
 • Emri i Vërtetë:
 • Besart Kallaku
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bes Kallaku është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini i “Portokallisë”. Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë” dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show. Mjaft popullor për personazhet dhe batutat që përdor, ai ka krijuar një profil interesant, për të cilin publiku e duartroket, por edhe kritika e vlerëson. Nëse keni qeshur dhe jeni argëtuar me personaz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

11 🔥🔥

Bashkëshorti i

Xhensila Myrtezaj

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (13)

14
12
4
5
2
4
4
14
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Elgit Doda

Kastro Zizo

Seldi Qalliu

Flori Mumajesi

Ermal Mamaqi

Alban Skënderaj

Ermal Meta

Shpat Kasapi

Adrian Gaxha

Stine

Tags: Bes Kallaku, Gjini, Portokalli, Portokallia, Besart Kallaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet