Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Besa Bytyqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 9 Gusht 2017, Besa Bytyqi publikon videoklipin "Qa Po Pret", në bashkëpunim me Zeid. Më datë 8 Shtator 2017, Besa Bytyqi publikon videoklipin "Ne Jemi Me Emer". Më datë 25 Nëntor 2017, Besa Bytyqi publikon videoklipin "Quna Quna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Sadriaj

Leonora Rugova

Silva Brahimi

Neta

Vera Çarku

Mimoza Pllana

Albana Kastrati

Jela

Marigona Vitia

Besa Beiqi

Tags: Besa Bytyqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet