A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Kokëdhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  275
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besa Kokëdhima është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Origjinën e ka nga Qeparoi i Himares, por eshte rritur në Fier dhe Tiranë ku dhe jeton. Besa dallohet për zërin e saj shumë të veçantë dhe interpretimin shumë emocional të këngëve. Qasja e saj pasionante në muzikë e bën atë një nga artistet më të dashur në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Ka studiuar përreth 3 vjet në Angli ku përfundoj gjimnazin. Në përfundim të tij u kthye ne Shqipëri dhe nisi projektin për realizimin e albumit e saj të parë. Vaz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Ti Je Festa Ime (2014)

Besa Për Festat... (2013)

Evolution (2009)

Besa (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj
Mos M'le Me Ra
Amelia
1, 2, 3
Amor
Zejemër
Rreth Pemës Po Këndojmë
La La La
Folie
Ti Je Festa Ime


Përkthime (14)


Artistë Të Ngjashëm:

Rosela Gjylbegu

Ronela Hajati

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Miriam Cani

Elvana Gjata

Samanta Karavella

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Vesa Luma


Tags: Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima

Besa Kokëdhima në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019