Official Video

Top 200

Besa & Jehona Sopi - Nuk Jam Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Jehona Sopi

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Evolution"
Ye'e'e'e'ih .. Huu.Uoouh!
Go on - Go on !

Besa :
Nuk mund të rri me të
më shum se kaq
dua vertet ta shmag
por s'mund ta ndal
Te jete normale te me doje siç thot
Apo jo ?!

Jehona :
Mendon se mund të dukem
zonje e par
Kur zgjedh dikë të re
në krah çdo natë
Do ish më mir sikur të mos kuptoj
Na'aa asgjë!

Bridge:
Asnjë premtim nuk e pranoj
si kusht,
S'mund ta lejoj
që të ndikosh kaq shum.

Une di të dua,
por me ty nuk mund
Ti larg më rri, ti larg më rri !

Ref:(2x)
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik .

Strofa 2:
Cdo dit ndryshon
dhe nuk di më kush jam
dikur un doja,
sot nuk di te fal
Sa her me vete them se do shpetoj ,
nga kjo loje.

Nga ky moment un
I them kohes ndal
Sot bëhem gati
nga kjo derë të dal
Shpresoj shum nesër nga ti mos kujtoj
A'a' asgjë!

Bridge:
Asnjë premtim nuk e pranoj
si kusht,
S'mund ta lejoj
që të ndikosh kaq shum.

Une di të dua,
por me ty nuk mund
Ti larg më rri, ti larg më rri !

Ref:(2x)
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik .

Outro
S'gjej më asnjë rrug jo,
të shoh veten tek ti

S'ka më asnjë shenj jo
per mua dhe ty

Ref:
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik .


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...