A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Besa - Natë E Shenjtë, Natë E Qetë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Këngë e albumit:

"Besa Për Festat..."


Nate e shenjte, Nate e qete
krejt jan fjet, krejt jan fjet
veç kam mbet engjujt ndjejne nje mrekulli rahatojne te bukurin fmi
flej ma te amblin gjume
flej ma te amblin gjume.

REF:
Nate e shenjte nate e qete
zoti nelt dashuri
qe ne preher sa mire po i rri
krejt kendojne me brohori
shpetimtari u lind
shpetimtari u lind.

Nate e shenjte, nate e qete
o njerzi plot gezim
hiq mjerimin ti me shpejtim
per kete fmi me ngushellim
shpetimtari u lind
shpetimtari u lind

u lind


Ky tekst u dërgua nga ANILA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019