A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa - Amelia  (Feat. Mattyas)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  39

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2015

2015-02-11T16:50:40

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Amelia, Amelia
You make me go loco
It’s your eyes…
I’m feeling so loco,
It’s your smile.
I can feel the sound
You pull my hand
You fool around
No longer feel the ground
Take it slow, don’t let me go..
Just hold me tide
It’s a beautiful life!

I give you the world
All I need is your love
When I feel so lost
It’s my name that you call

I’m calling your name
I hear you called my name
My name…
Amelia, Amelia
You make me go loco
It’s you eyes…
Amelia, Amelia
I’m feeling so loco,
It’s your smile.

I give you the world
All I need is your love
When I feel so lost
It’s my name that you call
I’m calling your name
I hear you called my name

Amelia, Amelia
You make me go loco
It’s you eyes…
Amelia, Amelia
I’m feeling so loco,
It’s your smile.

Kartolina (1)

2019-02-22 22:10:01
Amelia, Amelia
You make me go loco
It's your eyes...
Amelia, Amelia
I'm feeling so loco
It's your smile...

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019