A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Granna 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Besa Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Besa jeton tani me familjen e saj ne Nassja, Ajo filloi te performoje qe nga mosha 3 vjecare, gjate ketyre viteve ajo morri pjese ne shume talent shows dhe dhe festivale. Ajo ka fituar me shume se 10 cmime, vendin e pare te dyte dhe trete ne performancat e saja. Ajo ka kenduar shpesh ne Kosove, Suedi, Gjermani dhe shume kenge te jane jane degjuar edhe ne radio ne Suedi, Kosove dhe Shqiperi. Ajo ka shkruar shume tekste te kengeve te saj, Pasioni ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nidora Gjyriqi

Lola Pink

Adelina Tahiri

Vesa Smolica

Fortesa Hoti

Hana Cakuli

Kieda Budini

Emmy

Silvana Rusi

Entela Zhula


Tags: Besa Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019