Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa Morina - Ku U Zgjove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku U Zgjove".
3. Video është e këngës "Ku U Zgjove", por nuk këndohet nga Besa Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa Morina - Ku U Zgjove  (Feat. Ardita)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Krah Per Krah"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00me ike si flutur o engjel i bukur
nuk di se ku shkove
ne shtua te huaja u
z'gjove ku zgjodhe dashurin

me le te vetmuar
o ylli i pashuar

me vrave agj bukur me thave si lule keputer

pa besih me vrave tiiiiiiiiiiiiii
z'gjo nat tani po lutem
te jemi si me par
ne zjarr per ty
do futem se te dua si e mar si e mar
ref:2
nuk kalohet pa ty as nje nat nuk kalohet pa ty as nje dit
e vetmuar trishtuar engrat
nerresir po kerkoj pak drite


Ky tekst u dërgua nga Ana
Më Shumë Këngë Nga Besa Morina:


Komente mbi këtë këngë