A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Besa Morina - Ktu Kam Lind Ktu Do Vdes


Nuk ka akoma asnjë votë


31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Krah Per Krah"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ktu Kam Lind Ktu Do Vdes" kënduar nga Besa Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018