Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besa Mullaavda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Besa Mullaavda është një këngëtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Kosova

Qëndresa Bunjaku

Arbenita Arifi

Donna

Linda Hyseni

Violeta Rexhepagiqi

Rema Canolli

Leonora Hasani

Iliriana Sahiti

Ganimete Ajdari

Tags: Besa Mullaavda, Besa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet