A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Rika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Besa Rika është një këngëtare e njohur. Besa Rika është një këngëtare shqiptare nga Struga. Në Nëntor 2011, Besa Rika merr pjesë në Fest Nota e Artë 2011 me këngën "E Mbaj Gjalle Dashurine". Në Dhjetor 2012, Besa Rika merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Koha Vjen E Shkon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Saranda Imeri

Lumnije Ramadani

Mia Morina

Sherife Sherifi

Elita Reçi

Azra

Arjeta Zhuta

Violeta Turkeshi

Lejla Xhaferi

Fitnete Tuda


Tags: Besa Rika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019