{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Besa x Bina është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 4 Gusht 2022, Besa x Bina publikojnë videoklipin "Asniher"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0