A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Besar Likaj is a popular songwriter. Në moshën 6 vjeçare, nisi leksionet e para të pianos në shkollën e muzikës Onufri në Elbasan. Shkon në Francë në moshën 14 vjeç dhe mbaron studimet për letërsi dhe piano, me mocionin "Medalja e artë", në konservatorin e Bordeaux. Parisi do të bëhet qyteti i tij i zemrës kur ai është 20 vjeç. Në kryeqytetin e Francës ai mbaron studimet për muzikë dhome në "Konservatorin Kombëtar të Parisit". Mbas shumë projektesh muzikore në lidhje me artin pla...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

De Vox

Valter Beqo

Gridi Kraja

Edlir Begolli

Faruk Banjska

Ocko Vasilkovski

Granit Gashi

Adis Ismaili

Dastid Latifi

Vigan Sulejmani


Tags: Besar Likaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019