Beesy
Beesy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Besard Syla:
  • Vendlindja:
  • Morin, Kukes Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali

Biografia

Beesy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0