Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi - Simarik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Takmis koluna elin adamini
Beni orta yerimden catlatiyor
Agzinda sakizi sisirip sisirip
Arsiz arsiz patlatiyor

Belki de bu yzden vuruldum
Sahibin olamadim ya
Sigar mi erkeklige seni simarik
Degisti mi bu dnya

Cekmis kasina gzne srme
Dudaklar kipkirmizi kiritiyor
Bi de karsima gecmis utanmasi yok
Inadima inadima sirityor

Biz boyle mi gorduk babamizdan
Ele gune rezil olduk
Yeni adet gelmis eski koye vah
Dostlar mahvolduk

Seni gidi findikkiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam

Ocagina dustum yavru
Kucagina dustum yavru
Sicagina dustum yavru
El aman

Seni gidi findikkiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
YakalarsamPublikimi: 14/09/2013Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:


Komente mbi këtë këngëBesart Halimi - Simarik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simarik".
3. Video është e këngës "Simarik", por nuk këndohet nga Besart Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.