Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besart Ramiz Tafaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Shipshan (Tropoje) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besart Ramiz Tafaj është një shkrimtar. Shkollën fillore e kreu në vendlindje pranë shkollës 9-vjeçare "Haxhi Zenuni" Buçaj. Ndërsa arsimin e mesëm e ka kryer po në vendlindje në Shkollën e Mesme të Bashkuar "Ali Iber Nezaj" Tropojë. Aktualisht studion në UPT , në Fakultetin e Inxh.Matematike dhe Inxh. Fizike , Dega Inxh.Matematike. Në korrik të 2015 ka botuar librin e tij të parë me poezi me titull "AKOMA BESOJ". Ka marrun pjesë në disa aktivitete letrare si "E Diela Poetike" dhe "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Romario Xhaferri

Leonard Mrishaj

Klevis Maliqi

Samed Hoxhaj

Serael

Perparim Blakaj

Endrit Mehmeti

Kadri Mehmeti

Gentinikqi

Dionis Xhafa

Tags: Besart Ramiz Tafaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet