Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besarta - Hajde Merrum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Merrum" kënduar nga Besarta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Risa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sonte Kurxho Nuk Ka Rendesi
Sonte Vetem Du Me Kon Me Ty
Ti Je I Jemi Se Cashtu Ma Then
Kur T'kom Ngat Ma Shum Pom Pelqen
Tjerat E Kqyrin Na Presim Ren
Big Love Per Ty Sonte Vjen

Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo

Prit Pak Mos Kqyr Andej
Un Jam Ktu Per Ty E Jo Nuk E Ndjej
Bone Ni Hap Edhe Edhe Ni Hap
Sot Vallzo Me Mu Shum Mir YOU KAN DO

LETS GO IT
AFROHU EDHE PAK HAJDE HAJDE SA MA NGAT
LETS GO IT
AFROHU EDHE PAK HAJDE HAJDE SA MA NGAT

Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo

Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo

BONE NI HAP EDHE EDHE NI HAP
BONE NI HAP EDHE EDHE NI HAP

LETS GO IT
AFROHU EDHE PAK HAJDE HAJDE SA MA NGAT
LETS GO IT
AFROHU EDHE PAK HAJDE HAJDE SA MA NGAT

Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Hajde Merrum Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo
Po Du Me Pa Qysh Din Me Bo

Publikimi: 05/05/2017Më Shumë Këngë Nga Besarta Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëBesarta - Hajde Merrum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Merrum".
3. Video është e këngës "Hajde Merrum", por nuk këndohet nga Besarta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.