Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Besha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2009, Besha merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Shpirt Egoist". Në Maj 2008, Evzi Kaja merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Fal Qe Te Desha", në bashkëpunim me Besha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Besha

Komente 0