A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besi është një këngëtar. Më datë 17 Dhjetor 2007, Besi publikon videoklipin "Dashuri Shkollore". Në Maj 2009, Besi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "S'te Mbaj Meri". Në Maj 2010, Besi merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Vetem 2 Minuta". Më datë 20 Dhjetor 2012, Xhoana Dajallari publikojnë videoklipin "Me Fal Puthje", në bashkëpunim me Majlinda Spahiu & Besi. Më datë 14 Shkurt 2013, Eva & Besi publikojnë videoklipin "Me Prit Zemer". Më datë 16 Korrik 2013...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ripple

Rem-G Aka Abnotik

Bessiano

Av-1

Big Dangerous

Shala

Blunivers

Fadil Krasniqi

Dnp

Big Tipp


Tags: Besi, Besmir Topcija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019