Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besi Avdo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Besi Avdo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 24 Qershor 2016, Besi Avdo publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Blenard Avdo. Në vitin 2016, Besi Avdo publikon albumin "Kavalerat". Më datë 12 Tetor 2017, Besi Avdo publikon videoklipin "Kthehu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKavalerat (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Sinani

Rrem Gjakova

Shkelzen Masholli

Xhavit Lezi

Luan Qallaku

Hajdar Gashi

Faton Thaqi

Mejdi Tafaj

Jeton Murati

Granit Shala


Tags: Besi Avdo

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet