Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besi G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Besim Bajra
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Besi G është një këngëtar. B.G.I.T do te thote BesiG Inspirimi Thjesht dhe emri i veretete eshte Besim Bajra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brendo

Naixx

No I.D.

Honex

Nox-T

Nootix

D.M.Th.Ok

Dj Auloni

Extrel

Black-T

Tags: Besi G, Besig, Noclue, Besim Bajra


Komente mbi këtë artist