Besiana Mehmedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Besiana Mehmedi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. AUTOBIOGRAFI: Rrjedhi nga një familje e njohur ku jam kulturuar dhe na janë ushqyer ambiciet e shëndosha për jetë. Unë jam rritur me “model” babain tim Qani Mehmedin-gazetar i njohur i cili ka shumë ndikim në ngritjen time si personalitet. Ai më ka mësuar herët që këngëtare e mirë është lehtë të jesh, por intelektuale vështirë. Fal tij unë sot jam profesoreshë dhe gazetare në radion shtetërore Australiane. Kam lind në Prishtinë, jam shkolluar në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Shkodran Tolaj

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Leonora Poloska

Leonora Bahiti

Azra

Adelina Thaçi

Teuta Kurti

Valentina Rama

Monika Salihu

Gresa Behluli

Behare Shala

Valentina Ajdari


Tags: Besiana Mehmedi, Besiana Mehmeti, Besjana

Krijo Një Kartolinë