Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj - Flakëro Flamuri Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa shume Vargje thura
Sa shume tinguj shkrova
Ne cdo varg e ne cdo tingull
Me je ti
Je mbi sy te shqiponjes
Je ne dejt e Mia
O Flamuri Kuq e zi

Je tek shpirti I kombit
Je re historia
Dhe ne gjoks te heronjeve me je ti
Je tek vale e Drinit
Te vale e Shkumbinit
O Flamuri Kuq e zi
Flamuri Im

Valezo ne qiell I lire
Valezo me krenare
I simbol I vendit Tim,I vendit Tim
Ne Kosove e Cameri
Ne te shtrejten Shqiperi
Flakero,ti Flakero
Flamuri I'm

Marigone e bukur me ato fije te arts
Te qendisi dhe te mbajti ty ne gji
Plaku I urte I Vlores erdhi tej nga detet
Dhe te ngriti mbi Shqipni

Je tek shpirti I kombit
Je te historia
Dhe mbi gjoks te heronjeve me je ti
Viset arberore po frymon Liria
O Flamuri Kuq e zi


Ky tekst u dërgua nga Antigona Baqaj

Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj - Flakëro Flamuri Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flakëro Flamuri Im".
3. Video është e këngës "Flakëro Flamuri Im", por nuk këndohet nga Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:


Komente 0