Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi - Shoqes Sime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/03/2013

2013-03-20T08:37:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqes Sime" kënduar nga Besiana Mehmedi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besiana Mehmedi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Serenata Korçare. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po flas me gjuhen e kenges
ashtu si zemra, e kerkon
per vajzen capkene
vajzen e dashur
per ate qe e dashuroj

dhe ti tani
me shikon mua
dhe kerkon
ate qe s'thua

Dhe ndoshta do rroj
dhe do te te pres

ti prek buzet e saja
ti kem un per jeteMë Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet