Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi - Jetoj Se Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Opera Shqip"

Komente

Asnjë Koment

12/04/2014

2014-04-12T16:15:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetoj Se Te Dua" kënduar nga Besiana Mehmedi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besiana Mehmedi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adelina Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nese duhet do te vdes
qe ti te jetosh
do te mbyllem n'burg t'perjetshem
qe ti tme besosh.

Cdo tradhti ty ta fal
se vec une t'kuptoj
do te mbyllem n'manastir
vetem mos t'lendoj.

Emrin tend ne mur
me gjak do ta shkruaj
nga shekulli i dreqit
une do te ruaj.

Para plumbit t'vdekjes
e para do te dal
nese duhet edhe kohen
per ty do ta ndal.

Nese duhet do t'jetoj
me lendimet e tua
por une kurr s'do te vdes
jetoj se te dua.Më Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet