TEKSTESHQIP

Besiana Mehmedi
Klithje Jete
Lyrics

S'te quaja dot sezone
jeta ime e dashur,
a ni egersire u beje
pergedhelje ma kafshoje
une dhe ti...
nje perpjekje e munduar
balade nde to berrije
vret ne shpirt peshtije
une vuaja per ty
digjesha per ty
une dhe ti...
nje perpjekje madheshtore

Falma lumturine
diellin e lirine
falma dashurine
jete, jeta ime

REF 2x
ohh jete, endrra ime
une te dua moj e meshuar

DËRGOI:
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe ky materiali muzikor vjen i finalizuar para një audience më të gjerë i realizuar në spektrin vizual me një videoklip muzikor, i cili u përgatit nga ASHA. Videoklipi u publikua me datë 30 Shtator 2010.