Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Tolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besiana Tolaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Talenti i Besianes u zbulua që në fëmijëri. Mori pjesë nëpër koncerte të ndryshme si teatrale ashtu edhe muzikore. Ka kenduar live në çdo performancë të saj. Në moshën 17 vjeçare në vitin 2015 për herë të parë publikoj këngën "Malli". Pas kësaj në Maj të vitit 2016 publikoj këngën "Gabova" dhe menjëherë pas kësaj "Vetëm Ty". Më datë 7 Prill 2017, Besiana Tolaj & Mc Lami Dragon publikojnë videoklipin "Na Dy". Në vitin 2017, Besiana Tolaj ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Albanian Star

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enisa

Bunny

Dafina Kastrati (Gjermani)

Rina Bilurdagu

Ema Smajli

Donika Nuhiu

Fatjona Kuçi

Renata Bakalli

Fjolla Shala

Eronida

Tags: Besiana Tolaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet