Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Lokaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besim Lokaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 29 Tetor 2016, Besim Lokaj publikon videoklipin "Mergimtar Jam Nga Kosova". Më datë 30 Tetor 2016, Besim Lokaj publikon videoklipin "Salih Ceku Veterani". Muzika e këngës u punua nga vetë Besim Lokaj, teksti u shkrua nga vetë Besim Lokaj. Më datë 24 Qershor 2017, Besim Lokaj & Halit Topalli publikojnë videoklipin "Sot Nje Javë Ditë E Bajramit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Haliti

Liridon Sadriu

Mehmet Gashi

Shpetim Jakupi

Hagji Gjugja

Genc Pirraku

Qazim Gjoci

Rrustem Orllati

Asman Hoti

Hysni Gashi

Tags: Besim Lokaj


Komente mbi këtë artist