Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Dashurie


Zëri Yt

Po sa i ëmbël dhe me ritëm kumbues
Oh ai zëri yt dikur më përvetësonte
Por o shpirt se do bëhet aq lëndues
Oh asnjëherë mendja s’do ma besonte...

- Poezi nga Besim Xhelili


- U dërgua nga BesimXhelili -


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim