Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Zahaj (Besimi Pejes)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Besim Zahaj
Besim Zahaj (Besimi Pejes) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emrah Llukaci

Geni Osmani

Bekim Tallamishi

Brendo Muharremi

Rbs

Mergim Mazreku

Albo 06

Fida

Ekrem Bislimi

Ridvan Osmani

Tags: Besimi Pejes, Besim Zahaj


Komente mbi këtë artist