Besir Musliu
Besir Musliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Ferizaj
  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Besir Musliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Hafiz Besir Musliu është interpretues i këngëve fetare islame dhe i kulturës spirituale në ballkan dhe më gjerë. Më datë 18 Mars 2020, Besir Musliu publikon videoklipin "O Muhamed". Më datë 6 Prill 2022, Besir Musliu publikon videoklipin "Era E Meshires". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 15 Prill 2022, Besir M...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0