Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besjan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Besjan Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Shkollimin e mesem dhe fillor i kreu ne vendlindje, ndersa me pas ka vazhduar studimet ne Frankfurt te Gjermanise. Më datë 3 Tetor 2005, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 18 Shtator 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Keq Per Ty Kur Flasin". Më datë 15 Prill 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Rri Veq Pak". Më datë 4 Gusht 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Ne Pushime". Në vitin 2007, Besjan Gashi p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareFjala E Fundit (2010)

Amazona Ime (2007)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Salihu

Blerim Lutfiu (Beli)

Erkan Musliu

Keli

Duli

Astrit Bejta

Acidi

Hysen Smajli

Eroll Murati

Hysni Zeqiri

Tags: Besjan Gashi, Besian Gashi, Besjani, Besiani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet