Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Besjan Gashi - Nate E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nate E Fundit".
3. Video është e këngës "Nate E Fundit", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besjan Gashi - Nate E Fundit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/08/2007

2007-08-04T21:53:57+01:00kjo per ne osht nata e fundit dhe nuk dua lot ne sy krejt shka ki te thuash thuje tani une e di qe ti po shkon une e di se nuk ki mu kthy e shka ndodh me mu ska rensi

ref.
bushi gotat bashk me lotet e tu e lotet e mi edhe deti nuk ma shuan etjen shpirt qe kom per ty (2x)

najnajnajmmmmm.

pse sme flet shak te mundon mjaft durova mos me shiko merr zemern time sem duhet jo une e di se ti po shkon une e di se nuk ki mu kthy e qka ndodh me mu ska rendesi

ref.
bushi gotat bashk me lotet e tu e lotet e mi edhe deti nuk ma shuan etjen shpirt qe kom per ty (2x)


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë